Пинк 2 пакет мотоциклички плочи на пакет | Подлога за подлога на плочата за удар за моторцикл мотор нечистотија велосипед совршен за паркирање на топол асфалт и мек?

Пинк 2 пакет мотоциклички плочи на пакет | Подлога за подлога на плочата за удар за моторцикл мотор нечистотија велосипед совршен

Достапно за вашата нарачка
DEN 159.68
Залиха:

Нова плоча со моторцикли за удар / удар на велосипедист. Совршено за паркирање на топла асфалт и меки површини ~ го спречува вашиот мотор да тоне во песок, чакал, кал, итн. Издржлив, нема да се скрши под стресот и тежината на најтешките велосипеди, во топло или ладно време. Има жлебови што ќе го одржат Kickstand во место кога паркираат ~ совршена големина, лесно се вклопуваат во вашиот џеб и има мала дупка од 3/16 ”за да можете да закачите врзана, жица, клип, клуч на прстенот, итн. За лесна пристапност. Боја : Пинк ~ Количина : 2 плочи за кикстанд ~ мери приближно : 5 "x 3-3/8" ~ Направено во САД!. Нова плоча со моторцикли. Компатибилен со сите прави и модели. Направено од висококвалитетен пластичен полимер-издржлив, нема да се скрши под стресот и тежината на најтешките велосипеди, во топло или ладно време. Совршено за паркирање на топла асфалт и меки површини ~ има жлебови што ќе го држат на место на место кога паркирањето ~ спречува вашиот мотоцикл да тоне во песок, чакал, кал, итн. Димензии : 5 ”x 3-3/8” ~ Совршена големина , лесно се вклопува во вашиот џеб и има мала дупка од 3/16 ”за да можете да закачите врзана, жица, клип, прстен за клучеви, итн. За лесна пристапност. Точната ставка е прикажана. Бојата е достапна : црна, портокалова и розова. Достапна големина на пакет : 1 или 2 пакет. Направено во САД. Севкупна должина : 5 инчи. Севкупна ширина : 3-3/8 инчи. Ширина на држачот на држачот : 1-1/2 "Тапин до 2". Црна. Пинк. Портокалово. 1 плоча со клоци. 2 плочи за кикстанд. Одрекување : Имињата и логоата на брендот се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Секоја употреба на името на брендот или ознаката на моделот за овој производ е направена единствено заради демонстрирање на компатибилност. Ова не е производ на Харли Дејвидсон и не е опфатено со ветувањето на производителот на Харли Дејвидсон. Делот /производот не е спонзориран или одобрено од, или е поврзан со моделите што одговара, вклучувајќи ги Харли Дејвидсон, Сузуки, Јамаха, Хонда или Кавасаки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата