Пионер Ладење И Затоплување Вратот Газа - Крем

Пионер Ладење И Затоплување Вратот Газа - Крем

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Ткаенината за управување со температурата реагира на температурата на телото за да обезбеди удобност при ладење или топла изолација. Мешаниот материјал од вискоза и спандекс обезбедува извонредна флексибилност, издржливост и удобност. Заштитува од сонце, штетни УВ зраци, ветер, прашина и инсекти. Една големина одговара на сите. Овој повеќенаменски гамер е направен со мек и растеглив материјал и може да се користи како бандана, лента за глава или покривка за лице во топли или ладни услови додека сте на работа или играте.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата