Pireyrig 15 mm рамо подлога со рамо со рамо со 15мм до 10мм стегач Аглиран железница за систем за поддршка на видео -лажица за камера од 15мм DSLR

Pireyrig 15 mm рамо подлога со рамо со рамо со 15мм до 10мм стегач Аглиран железница за систем за поддршка на видео -лажица

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Се вклопува за индустриски стандард на железнички систем од 15мм шипки. Доаѓа со железнички блок од 15 мм до 10мм, овозможува агол за флексибилност на ладилникот. Оваа стегач на шипката од 15 мм е само за подлогата за рамо на Nicey Rig. Оваа стегач на шипката од 15 мм е само за подлогата за рамо на Nicey Rig. Планината на рамената на рамената се вклопува за стандардниот систем на шипка од 15 мм. Railелезничкиот блок од 15 мм до 10мм шипка овозможува да се агол за флексибилност на ладилникот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата