Планинска тврда облека за мажи Седерберг 5 ПКТ Пант

Планинска тврда облека за мажи Седерберг 5 ПКТ Пант

Достапно за вашата нарачка
DEN 883.84
Залиха:

97% памук, 3% еластан. Увезени. Затворање на патент. Машинско миење ладно нежно, измијте го внатре надвор, белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, да се отстрани навремено, да се биде на ниско ниво на железо, ако е присутно, не ја декларираат, не може да се разоткрие. Движење : Крајниот избор за оние што бараат панталони кои не го ограничуваат движењето. Овие панталони на Седерберг содржат мека, истегната памучна ткаенина за обилна подвижност и целосна слобода на телото. Удобно вклопување : Половот на јамката на ременот со затворање на копчињата го прави прилагодувањето на вклопувањето без напор и брзо. Складирање : Две странични џебови и пет џебни стајлинг ја олеснуваат активноста на отворено и без раце. Мобилност : Овие панталони имаат артикулирано колена и истегнат материјал за обилна подвижност за време на целото искуство за искачување на телото. Карактеристики : Изградбата на седиштето на Гусет за компатибилност со прицврстување ги прави овие панталони одличен избор за активности на отворено. Стебло, истегнување, размазнување и чекор напред со Седерберг Пант е подготвен да направи потези без разлика дали се подигнувате во основата на вашиот проект или го удирате градот на ден за одмор. Одликувајќи се со супер-класичен дизајн со пет џеб со ткаенина од памук, која е пред-измиена за тоа животно чувство, Седерберг изгледа и се чувствува добро како што се искачува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата