Планински мажи трајни 5 парчиња 3,175x2x8mm единечен флејта бит карбид крајна мелница постави CNC рутер крај на мелници за мелење на секати за дрво акрилно сечење битови п

Планински мажи трајни 5 парчиња 3,175x2x8mm единечен флејта бит карбид крајна мелница постави CNC рутер крај на мелници за мелење

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

- Професионални алатки изработени од висококвалитетни материјали, одлична изработка и издржлива. Професионални алатки во индустрискиот сектор. -CNC рутер парчиња единечни флејтални алатки. -Овозможува прецизно, лесно искуство со сечење. -Sharp Edge, нелепливи ножеви, без чад, без вкус, нем, дизајн на процеси на мелење на огледало. -Гроув за чипс на капацитет и остар спирален сечење во голема мерка ја подобруваат ефикасноста. Ако ви требаат повеќе алатки од различни типови, можете да ни напишете. Willе ви служиме сесрдно. Спецификација / Достапни големини : Дијаметар на Шанк : 3.175мм (1) Сечење на работ на работ : 2мм (2) Должина на работ на работ : 8мм (3) Севкупна должина : 38мм пакет : 5pcsapplied to : -Circuit Board, мобилен телефон табла, вообичаена FR-4, PCB, FPCB (флексибилна печатена табла), SMT, табли за заштита на животната средина, панел за напојување, итн. , Машина за обработка на дрво, рекламирање на рутер за ЦПУ, итн. Упатства за безбедност : 1. Производот на мозокот не е употреба за луѓе под 18 години.2. Предметот се користи само за индустриско сечење, а не за опасна статија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата