Пластичен инсерт за менувач на гуми, чувар на машини за гуми, заштитник на работ на раб на раб за глава на монтирање на патка, најлонска гума за делење на главата на г

Пластичен инсерт за менувач на гуми, чувар на машини за гуми, заштитник на работ на раб на раб за глава на монтирање на патка,

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

✅ Овие убави работи се инсерти за главата што се користат во најчестите глави за монтирање на гуми / демант, алатката за промена на гумата во форма на глава, што го олеснува маневрирањето за вас во монтирање или одмолување на вашата гума.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата