Пластичен сад за пластични конзерви за отпадоци пластични отпадоци за отпадоци конзерва за отпадоци од кујнски отпад од пластична корпа за отпадоци, мали контејне

Пластичен сад за пластични конзерви за отпадоци пластични отпадоци за отпадоци конзерва за отпадоци од кујнски отпад од пластична

Достапно за вашата нарачка
DEN 1392.00
Залиха:

Канцелариски отпад од отпадоци- Mini Tabletop Storage Can Con е произведен со PP материјал, потрајни и цврсти. Мини отпадоци за отпадоци- има посебен дизајн кој има покривка и ќе мириса од внатрешноста на ширење. Десктоп ѓубрето може- поубави чувства во просторот во вашата соба, донесувајќи многу погодност за вашиот секојдневен живот. Канта за отпадоци од контејнери- Mini Desktop Trash Con е едноставна и мода што одговара на модерното семејство. Mini Desk Trash може- мала во големина, светлина во тежина, мини во изглед, има многу сценарија за апликации. Канцелариски отпад од отпадоци- Mini Tabletop Storage Can Con е произведен со PP материјал, потрајни и цврсти. Мини отпадоци за отпадоци- има посебен дизајн кој има покривка и ќе мириса од внатрешноста на ширење. Десктоп ѓубрето може- поубави чувства во просторот во вашата соба, донесувајќи многу погодност за вашиот секојдневен живот. Канта за отпадоци од контејнери- Mini Desktop Trash Con е едноставна и мода што одговара на модерното семејство. Mini Desk Trash може- мала во големина, светлина во тежина, мини во изглед, има многу сценарија за апликации. Список на пакети 1 X Desktop Mini Trash Can Conters - може да биде посебен подарок за членовите на вашето семејство, пријатели и колеги. - Мала по големина, светлина во тежина, мини во изглед, има многу сценарија за апликации. - Mini Tabletop за складирање на ѓубре може да се произведува со PP материјал, потрајни и цврсти. - Големина : околу 16.50x12.50x12.50cm/ 6.48x4.91x4.91in. - Совршен за работна површина, таблета, countertop во вашиот дом, канцеларија, студентски дом, итн. - Материјал : стр. - Mini Desktop Trash Con е едноставна и мода што одговара на модерното семејство. Опис на стоки кои сè уште бараат еден вид преносен ѓубре што може да се користи на вашата спална соба или канцелариска маса? Дали сакате да ја одржувате вашата табела организирана и добро уредена? Потоа, не гледајте повеќе, нашиот производ ги задоволува вашите потреби. Ова е мини мулти-функционална конзерва за ѓубре за вас. Можете да го ставите во своја маса и да ја направите почиста. Исто така, може да се однесе на вашето работно место!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата