plplaaoo 10 парчиња Решетка Патент Торбичка, Пвц Транспарентен Патент Документи Торбичка Наставник Материјали За Училница Основно, А4 Големина, За Училиште,Дома И Канце

plplaaoo 10 парчиња Решетка Патент Торбичка, Пвц Транспарентен Патент Документи Торбичка Наставник Материјали За Училница Основно,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

●Издржлив●Овие торби со голем капацитет го олеснуваат складирањето на училишниот и канцеларискиот прибор,ви помага да организирате неред за вашиот секојдневен живот и работа.ви помага точно и ефикасно да организирате документи и канцелариски материјали,тоа е најдобриот избор за шминкери, студенти, ученици од основно училиште и канцелариски работници. ●Правилен Транспарентен Дизајн●торбичката со патент има вистинска количина на транспарентност за да ги задржи вашите важни документи приватни, но сепак ќе го добиете она што ви треба брзо.мрежеста патент торба лесно организира разни предмети за чување во вашите ранци и патни торби. ●Висококвалитетен Материјал●Изработен од квалитетен пвц материјал, кој има висока јачина и стабилна природа за долго време употреба,10 парчиња мрежести торбички со патент,торбата за загатки е 9,3 х 13,1 инчи,големина А4,голем капацитет,задоволете ги вашите дневни класифицирани предмети,мала тежина, мала големина,може да се преклопи за ваша погодност, торбичката со документи со патент може да се стави во училишна торба или торба со документи. ●Повеќенаменски●Идеален За канцелариски материјали, студентска организација, складирање на друштвени игри, сметки, сметки, организација на дрвени загатки или складирање патувања.како што се документи, експрес, мапи, сертификати и други предмети. Quipper Design®Висококвалитетниот патент носи непречена употреба, двослојниот џебен дизајн носи поголем простор за складирање, мрежеста патент торба опремена со пренослив рачен дизајн, удобен и удобен за употреба,патентот и телото на торбата се зашиени заедно со густи конци, силни и издржливи. Спецификација : Тип На Ставка : Спецификација На Мрежести Патенти : 10 х Мрежести патенти багопционална Боја : Светло Сина, Светло Розова Големина : Прибл. 23.7 x 33.3 cm / 9.3 x 13.1 во(ве молиме дозволете 1-2cm грешка поради рачно мерење) Пакет Листа : 10 x Мрежа Патент Торба.

Кон својствата

Item Type:
Mesh Zipper Bag
Specification:
10 x Mesh zipper bag
Optional Color:
Light Blue, Light Pink
Size:
Approx. 23.7 x 33.3cm / 9.3 x 13.1in(please allow 1-2cm error due to manual measurement)
Package List:
10 x Mesh Zipper Bag

Најдобри предлози во категоријата