Подготвена Торба За Шминка За Лепенка, Чанта За Шминка Со Букви Од Шенил Со Рачка, Водоотпорна Пренослива Мала Торбичка За Патент За Патување, Мала Најлонска Тоалет

Подготвена Торба За Шминка За Лепенка, Чанта За Шминка Со Букви Од Шенил Со Рачка, Водоотпорна Пренослива Мала Торбичка За Патент

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. ●Премиум Материјал, Издржлив И Безбеден ● Оваа торба за шминка со фластер е изработена од висококвалитетен најлон, кој е квалитетен со години употреба, водоотпорен и против прашина. Патентот е изработен од цврст хардверски материјал, кој е доволно издржлив за временска употреба, мазен и никогаш не заглавен. Во меѓувреме, најлонот е доволно заштеден за да складирате храна и други работи, воопшто не треба да се грижите за безбедноста на храната. ①Голем Капацитет, Ефикасен И Удобен.Оваа чанта за шминка со букви од шенил има голем капацитет да ги задоволи вашите потреби за складирање на разни предмети. Тоа е 8.1*2.8*5.1 инчи/20.5*7*13 см, што е совршена големина за складирање на вашите најчесто користени шминки и додатоци. Не мора повеќе да се соочувате со неуредната маса за облекување. Сите овие работи можете да ги ставите во оваа козметичка кеса. Не само што масата ќе биде чиста, туку ќе биде поудобно да се најдат овие работи!. ®Одличен Дизајн, Лесна Употреба И Чиста Оваа шминка за патување има извонреден дизајн. Патентот од легура е висококвалитетен и мазен, кој може да се користи постојано многу пати без заглавување. Внатрешниот материјал е доволно мек што лесно можете да го исфрлите за чистење. Ако изгледот на оваа торба е валкан, само измијте ја без да се грижите, таа е водоотпорна!. ●Мултифункционален, Погоден За Различни Сценарија ● Оваа најлонска торба за патент за организатор може да се користи не само за козметика, туку и за други работи како што се потреби, канцелариски материјал, храна, материјали за патување, телефон, сертификати итн. Тоа е погодно за вас да ја носите торбата за препи на сите сценарија. Закрпите со букви од шенил се шарм и гламур, што ја прават тоалетната торба со букви шенил убава и стилска!. ●Совршен Избор За Подарок} Оваа чанта за шминка со букви од шенил е одлична опција да бидете подарок за вашето семејство, пријател, учител, колега, соученик или секој што го сакате. Сигурно ќе бидат возбудени кога ќе ја добијат оваа подготвена патна торба. Ако поради некоја причина не сте задоволни со купувањето, едноставно вратете го производот за целосно враќање на средствата. Целосно без ризик и без проблеми!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата