Подлога за алатка WNSC, отпорна на солза Оксфорд Торба со алатки за крпа, лесна преносна за столари за заварување за електричари за работилници за ракотворби

Подлога за алатка WNSC, отпорна на солза Оксфорд Торба со алатки за крпа, лесна преносна за столари за заварување за електричари

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Лесен за грижа, природно отпорен на нечистотија и дамки, ако е валкано, лесно е да се исчисти со и водата. Чувајте ги шрафцигерите, клучеви, електрична лента и други алатки во ред. Алатката за алатки изгледа мало, но скоро може да ја задржи содржината на полето за алатки. Торбата со алатки може лесно да се обеси околу половината и ременот може да се прилагоди. Мала големина, мала тежина, преносна и удобна за носење. Широк спектар на употреба, многу погодни за електричари, столари, занаетчии, работилници, техничари, механичари, водоводџии, градинари, заварување и занаети, итн. Изработени од трајно, отпорно на солза во Оксфорд, има дополнителна сила, капацитет за лежиште со голем товар и издржливост. Функција : 1. Направено од трајна, отпорна на солза од Оксфорд, има дополнителна јачина, капацитет на лежиште со голем товар и издржливост.2. Чувајте ги шрафцигерите, клучеви, електрична лента и други алатки во ред. Алатката за алатки изгледа мало, но скоро може да ја задржи содржината на алатката.3. Торбата со алатки може лесно да се обеси околу половината и ременот може да се прилагоди. Мала големина, мала тежина, преносна и удобна за носење.4. Широк спектар на употреба, многу погодни за електричари, столари, занаетчии, работилници, техничари, механичари, водоводџии, градинари, заварување и занаети, итн .5. Лесен за грижа, природно отпорен на нечистотија и дамки, ако е валкано, лесно е да се исчисти со и водата. Спецификација : Тип на ставка : Алатки за појас на алатки : Оксфорд Клојтсајз : приближно. 29 x 13,5cm / 11.4 x 5.3inweight : Прибл. 166 G / 5.8ozapplication : Погодно е за електричари, столари, занаетчии, работилници, техничари, механичари, водоводџии, градинари, заварување и ракотворби, итн.

Кон својствата

Item Type:
 Tool Belt Bag
Material:
Oxford Cloth
Size:
Approx. 29 x 13.5cm / 11.4 x 5.3in
Weight:
Approx. 166g / 5.8oz
Application:
Suitable for Electricians, Carpenters, Craftsmen, Workshops, Technicians, Mechanics, Plumbers, Gardeners, Welding and Handicrafts, Etc.
Package List:
1 x Tool Belt Bag :

Најдобри предлози во категоријата