Подмладете Ја Професионалната Формула За Чистење На Подот Од Тврдо Дрво Без Ленти Со Високи Перформанси Ја Елиминира Најтешката Нечистотија и Нечистотија со Мал Н

Подмладете Ја Професионалната Формула За Чистење На Подот Од Тврдо Дрво Без Ленти Со Високи Перформанси Ја Елиминира Најтешката

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Високи Перформанси Професионална Сила Кат Почиста Специјално Дизајниран За Дрвени Предмети Подови. Специјално Дизајниран За Употреба На Дрвени Подови И Природни Сурфактанти Елиминирајте Ја Нечистотијата И Остатоците Додека Додадените Јонски Средства За Празнење Веднаш Го Сушат Подот Без Ленти, Заштедувајќи Ви Време. Вклучува Комерцијална Мешавина На Природни Средства За Чистење За Ефикасно Чистење На Дрвени Подови Со Малку Напор. Пополнува Гребнатини И Го Враќа Сјајот На Дрвените Подови И Сите Видови Подови. Работи На Тврдо Дрво, Ламинат, Винил, Плочка, Линолеум, Теракота И Повеќе Направени во САД. Лесната Апликација За Четка Обезбедува До 50% Повеќе Влечење Се Суши За 45 Минути И Трае Со Месеци. Високи Перформанси Професионална Сила Кат Почиста Специјално Дизајниран За Дрвени Предмети Подови. Високи Перформанси Професионална Сила Кат Почиста Специјално Дизајниран За Дрвени Предмети Подови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата