Покрив за опрема за слетување на дрон Mavic 2 Pro, заден лев моторна рака за слетување на левата Замена на задната нога со антена за Mavic 2 Pro Drone

Покрив за опрема за слетување на дрон Mavic 2 Pro, заден лев моторна рака за слетување на левата Замена на задната нога со антена

Достапно за вашата нарачка
DEN 339.20
Залиха:

Материјал : Користејќи висококвалитетни материјали, задниот лев на левата опрема за слетување е издржлив и има долг животен век. Совршена замена : Одлични делови за поправка, левата задна нога се користи за случајна замена на оштетување, правејќи ги поправките повеќе загрижени. Совршено вклопување : Прецизната големина и интерфејс го олеснуваат инсталацијата во правилна позиција и многу погодно за употреба. Високи перформанси : Задниот лев капак на моторната рака има добра изработка, одлична изведба, силна практичност и голема сигурност. Применливи модели : Може директно да ја замени старата или оштетената лева задна нога на дронот, погоден за Mavic 2 Pro, 2 Pro Zoom Drone. Материјал : Користејќи висококвалитетни материјали, задниот лев на левата опрема за слетување е издржлив и има долг животен век. Совршена замена : Одлични делови за поправка, левата задна нога се користи за случајна замена на оштетување, правејќи ги поправките повеќе загрижени. Совршено вклопување : Прецизната големина и интерфејс го олеснуваат инсталацијата во правилна позиција и многу погодно за употреба. Високи перформанси : Задниот лев капак на моторната рака има добра изработка, одлична изведба, силна практичност и голема сигурност. Применливи модели : Може директно да ја замени старата или оштетената лева задна нога на дронот, погоден за Mavic 2 Pro, 2 Pro Zoom Drone. Карактеристики : 1. Материјал : Користејќи високо квалитетни материјали, задниот лев на левото покритие на левото слетување е издржлив и има долг животен век. 2. Совршена замена : Одлични делови за поправка, левата задна нога се користи за случајна замена на оштетување, правејќи ги поправките повеќе загрижени. 3. Совршено вклопување : Прецизната големина и интерфејс го олеснуваат инсталацијата во правилна позиција и многу погодно за употреба. 4. Високи перформанси : Задниот лев капак на моторната рака има добра изработка, одлична изведба, силна практичност и голема сигурност. Спецификација : Тип на ставка : Дрон лев заден дел од ногата Материјал : Пластика + електронски компоненти Боја на производот : сива тежина на производот : приближно. 3 G / 0,1oz Применливи модели : Fit for Mavic 2 Pro, 2 Pro Zoom Packist Sposs : 1 x лево задно нозе Белешка : 1. Овој производ е дел од расклопување на втора рака, не е сосема нов, ве молиме обрнете внимание пред да го купите. 2. Ве молиме, дозволете грешка од 1‑3 mm поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. 3. Набудувачите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлично од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард.

Кон својствата

Item Type:
Drone Left Rear Leg
Material:
Plastic + Electronic Components
Product Color:
Grey
Product Weight:
Approx. 3g / 0.1oz
Applicable Models:
Fit for Mavic 2 Pro, 2 Pro Zoom
Package List:
1 x Left Rear Leg:
Note:
1. This product is a second hand disassembled part, not brand new, please pay attention before buying.:
2. Please allow 1‑3mm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
3. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Најдобри предлози во категоријата