Пол Гринграс - Автограмот за надмоќ на Бурн потпиша 8х10 фотографија

Пол Гринграс - Автограмот за надмоќ на Бурн потпиша 8х10 фотографија

Достапно за вашата нарачка
DEN 1296.00
Залиха:

Пол Гринграс - Автограмот за надмоќ на Бурн потпиша 8x10 фотографија. Автентичен и рачно потпишан од Пол Гринграс. Сертифициран автентичен со сертификат за автентичност. Доживотно гаранција за автентичност. COA од автограмите Toppix - UACC регистриран дилер #328 Оваа фотографија е потпишана со рачно потпишан од Пол Гринграс. Оваа фотографија беше потпишана лично на прес-конференција за капетанот Филипс во Newујорк на 11 октомври 2013 година. Не ја пропуштајте вашата шанса да го поседувате ова фантастично дело на меморијали!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата