ПОЛЕРО Апстрактни Кошули За Сонце За Жени УВ Заштита Со Долги Ракави Патент Качулка За Ладење Летна Јакна Со Дупки За Палецот

ПОЛЕРО Апстрактни Кошули За Сонце За Жени УВ Заштита Со Долги Ракави Патент Качулка За Ладење Летна Јакна Со Дупки За Палецот

Достапно за вашата нарачка
DEN 447.84
Залиха:

100% Полиестер. Увезени. Затворање на патент. Машинско Перење. Материјал : 92% Полиестер + 8% Спандекс. Растеглива и брзо сушење ткаенина, лесна, дише и мека за носење, ве одржува удобни, ладни и свежи. UPF 50+ заштита од сонце, блокира 98% ОДAYS/УВБ зраците, заштитете ја кожата подалеку од штетните зраци. Карактеристики : 2 странични џебови и 2 внатрешни џебови за носење на вашите најважни работи, како што се клучеви, мобилен телефон, картички итн. Поштенски дуксер, долг ракав и дупки за палецот бараат поголема заштита од глава до рака. Едноставен дизајн, но разни стилски модел за печатење за избор и додавање на смешно во животот. Прилики : Погоден за повеќето спортови (трчање, риболов, тенис, голф, кошарка, пловење со брод, пешачење, возење велосипед, пливање итн.), секојдневно, пешачење, шопинг, училиште, работа, канцеларија, пикник, состанок, забава, клуб, патување, плажа, одмор, фотографија итн. Лесно се совпаѓа со различни стилови на носење. Подарок : сладок подарок за дами во секое посебно време како Што Се Ноќта На Вештерките/Денот На Благодарноста/Божиќ/Нова Година/Денот На Жената/Велигден/Денот На Мајката/Роденден/Годишнина/Меден Месец и така натаму. Големина : 5 големини за избор-S/M/L/XL/2 XL. Ве Молиме Според нашата табела со големини за да ја изберете вашата големина за подобро совпаѓање.(Не Големина).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата