Полици со монтирани wallидови на Зеродеко 1 сет на чисти акрилични лебдечки полици приказ Wallид монтиран полица за книги за туширање кади полица невидлива решетка за ?

Полици со монтирани wallидови на Зеродеко 1 сет на чисти акрилични лебдечки полици приказ Wallид монтиран полица за книги за

Достапно за вашата нарачка
DEN 1284.80
Залиха:

Добра wallидна решетка за едноставна инсталација. Чувајте ја вашата дневна соба, спална соба, кујна, од мешање. Компатибилен со кој било друг модерен дизајниран украс за дома, доволно е да трае многу години. Wallидот решетката држи книги и списанија, фотографии, шминка, чешел, материјали за чистење ,. Направено од акрилен материјал, обезбедувајќи квалитет и долговечност, решетката за складирање е економично. Многу погоден за инсталирање на wallидот во близина на влезот, дневна соба или спална соба, па дури и во кафулиња и ресторани. Добра wallидна решетка за едноставна инсталација. Чувајте ја вашата дневна соба, спална соба, кујна, од мешање. Компатибилен со кој било друг модерен дизајниран украс за дома, доволно е да трае многу години. Wallидот решетката држи книги и списанија, фотографии, шминка, чешел, материјали за чистење ,. Направено од акрилен материјал, обезбедувајќи квалитет и долговечност, решетката за складирање е економично. Многу погоден за инсталирање на wallидот во близина на влезот, дневна соба или спална соба, па дури и во кафулиња и ресторани. Опис Измами на акрилен материјал, оваа wallидна решетка е и практична за употреба. Одликувајќи се со мазна површина и креативен дизајн, тој е безбеден и голем за складирање на вашите предмети. Можете да поставите тоалети во бањата или шишињата за зачини во кујната.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата