Полици за складирање алипис Полици За Складирање Полица за Складирање 1 парчиња Чинија Кујнска Крпа За Исцедување Одвод Дијатом Држач За Сива Решетка Крпа За Садов

Полици за складирање алипис Полици За Складирање Полица за Складирање 1 парчиња Чинија Кујнска Крпа За Исцедување Одвод Дијатом

Достапно за вашата нарачка
DEN 443.20
Залиха:

Лесна инсталација и отстранување. Изработен од врвен материјал, тој е лесен и издржлив за долготрајна употреба. Одржувајте го вашиот мијалник и бројач поорганизиран. за домашен додаток за одржување на вашата кујна чиста. Совршено за држење сунѓер, сапун, четка, крпа, попогодно за употреба во кујна и бања. Чувајте го вашиот сунѓер и крпа за чистење сушени. Список на пакети 1 х Карактеристики на држачот За складирање-Големина : Околу 25, 3х7, 2х19, 6см. - Изработен од врвен материјал, тој е лесен и издржлив за долготрајна употреба. - Совршено за држење сунѓер, сапун, четка, крпа, попогодно за употреба во кујна и бања. - Лесна инсталација и отстранување. - Одржувајте го вашиот мијалник и бројач поорганизиран. за домашен додаток за одржување на вашата кујна чиста. - Материјал : АБС, ПП. - Чувајте го вашиот сунѓер и крпа за чистење сушени. - Боја : Сива.Информации за стоки може да се користи за закачување крпа за садови, чист сунѓер или некои мали кујнски алатки, што е убаво и практично. Погоден за кујна и бања. Предметот е решетка за складирање на кујнски држач, изработена од пластичен материјал.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата