Полицијата E4Hats.com Полициска капаче за мрежно месо

Полицијата E4Hats.com Полициска капаче за мрежно месо

Достапно за вашата нарачка
DEN 439.84
Залиха:

100% памук. Затворање на привремено. Само миење на рацете. Направено од 65% полиестер и 35% памук, назад. Една големина најмногу се вклопува со прилагодливо затворање на пластичното прицврстување, вклопувајќи се до XL. Истиот материјал внатрешна капа. Возрасни/унисекс. Круна мери длабочина од 4 инчи. Зборот на полицијата е извезена на предната круна.2 Предни панели со 4 панели во грб. Шерифи и за други прилики.Спринг и лето.7.5 (w) x 11 (л) x 4,5 (ч) инчи.cool, издржлив и лесен материјал. Достапно во различни бои и стилови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата