Полирање на тркала за полирање на најлонски најлон, абразивно тркало од 25 мм со 1/8-инчен арбор, тркало за мелење со единечен слој за ротирачки алатки, зелена, 30 парчи?

Полирање на тркала за полирање на најлонски најлон, абразивно тркало од 25 мм со 1/8-инчен арбор, тркало за мелење со единечен

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

【Поправете ги вдлабнатините】- Buff тркалата ви овозможуваат да постигнете мазна, униформа завршница и сообразност на неправилни површини со минимално размачкање, одлично за сите видови детали работа и во тврди и нежни материјали. Има уникатна тродимензионална структура на отворена мрежа. Полицирање на тркала за полирање на најлонски, изработени од најлон, така што тие имаат висока флексибилност, искривување и издржлива јачина. Тие ќе ви овозможат да постигнете мазна, униформа завршница. Рачката е изработена од јаглероден челик за галванизиран дизајн за ефикасно спречување на корозија. Рачката е изработена од јаглероден челик за галванизиран дизајн за ефикасно спречување на корозија.* Димензиите се мерат рачно, може да има мали грешки, што нема да влијаат на употребата. 【Погодно и практично】- Малото тркало за тампонирање е ефикасна алатка за полирање на метални и неметални материјали во мала површина на дебагирање на 'рѓа и полирање на површината, висока ефикасност, ниска цена., Се користи со повеќето ротирачки алатки.【Димензија】-Шендовите на најлонските тркала за полирање на половите се 1/8-инчи (3мм), должината на шипката е 1,18-инчи (30мм), дијаметарот на тркалата за тампони се 0,98-инчи (25мм), дебелината на главата за мелење е 0,39 е 0,39 е 0,39 е 0,39 е 0,39 -инх (10мм), вкупниот ленг е 1,77-инчен (45мм).* Абразивните тркала за полирање на тампон се погодни за чистење на метални површини, мелење, прашина, дебагирање, полирање, одземање на остатоци, отстранување на оксид, . Може да обезбеди висококвалитетни украсни линии за површината на најразлични материјали. Има уникатна тродимензионална структура на отворена мрежа. 【Димензија】-Шендовите на најлонските тркала за полирање на половите се 1/8-инчи (3мм), должината на шипката е 1,18-инчи (30мм), дијаметарот на тркалата за тампони се 0,98-инчи (25мм), дебелината на главата за мелење е 0,39 е 0,39 е 0,39 е 0,39 е 0,39 -инх (10мм), вкупниот ленг е 1,77-инчен (45мм). * Малото тркало за тампонирање е ефикасна алатка за полирање со мала големина и висока ефикасност. 【Широко апликации】- погодни за вашата потреба за полирање, овие полски тркала се погодни за чистење на метални површини, мелење, прашина, дебарирање, полирање, одземање на остатоци, отстранување на оксидот, во меѓувреме овие се одлични за полирање накит или други метални работни намени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата