Полирање, пескарење шкурка 500 парчиња 2 инчи 50мм околу белата суво шкурка кука и јамка од 60 до 1200 шкурка за пескарење за полирање и мелење

Полирање, пескарење шкурка 500 парчиња 2 инчи 50мм околу белата суво шкурка кука и јамка од 60 до 1200 шкурка за пескарење за

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Полирањето и пескањето може да обезбеди долготраен ефект на пескарење, со што вашата работа е помазна. Име на производот : тркалезна бела суво шкурка кука и јамка. Спецификација : 2 инчи 50мм. Пакетот вклучува : 500 парчиња сува шкурка. Погоден за полирање и полирање на уметности и занаети, обработка на дрво, автомобили, метали и пластика. Име на производи : тркалезна бела сува шкурка кука и јамки : 2 инчи 50 mmpackage Вклучува : 500 парчиња сува шкурка.

Кон својствата

2 inch 50mm :

Најдобри предлози во категоријата