ПОЛО РАЛФ Лорен П5 Класичен Вклопуваат Памук Плете Боксери

ПОЛО РАЛФ Лорен П5 Класичен Вклопуваат Памук Плете Боксери

Достапно за вашата нарачка
DEN 863.84
Залиха:

100% памук. Произведено во САД или Увезено. Машинско Перење. Чувајте кул во овие боксери што ја отстрануваат влагата, плетени памучни боксери; 5-пакет, Практично копче летај напред. Еластичен појас со потпис "Поло Ралф Лорен", везениот пони акцент На ралф Лорен на левата нога. 100% Истегнување Памук Бренд : Поло Ралф Лорен, Стил Број : RCKBP5. Тело : 100% Памук.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата