Портал склопувачки вагон за преклопување, вагон вагон, вагон, вагон со голем капацитет со сите теренски тркала, преносен вагон за кампување, градина, шопинг, намирн?

Портал склопувачки вагон за преклопување, вагон вагон, вагон, вагон со голем капацитет со сите теренски тркала, преносен вагон

Достапно за вашата нарачка
DEN 470.40
Залиха:

Количка за плажа за песок - Вагон на плажа со големи тркала за песок, сите теренски тркала со TPR -шара во средина може лесно да минува низ песок, цемент, гумени душеци и слетувања без никакви проблеми. Дизајнирано со 360 ° ротирачки предни тркала што го олеснуваат туркањето и влечење на вагон за преклопување. Исправена рачка за телескоп -Полјакот може да се прошири од 26 инчи на 32,5 инчи и да се прилагоди 90 степени напред и назад. Вагонот за комунални услуги е животен помошник со алишта и намирници. Кога одите на парк или плажа, може да заштеди толку многу време и енергија во транспортот. Лесно е да се исчисти песокот- преклопниот вагон на отворено е изработен од ткаенина од 600Д Оксфорд. Со дното на дизајнот на решетката, вагоната количка може да се мие директно со вода. Преносен вагон има 2 држачи за чаши до рачката, обезбедувајќи дека сите ваши пијалоци и предмети се на дофат. Вагони со тешки комунални услуги - Цврста конструкција на челична рамка обложена во прав, гради простор за голем капацитет, има до 225 фунти. Вагонот за преклопување може да помогне да ги носите сите ваши градинарски алатки кога имате градинарство или намирници кога купувате. Се расплетува во секунда - брзо и лесно поставено во секунди со притискање на дното. Преклопени димензии : 15 "l x 8.9" W x 29.1 "H. Тоа е многу погодно и заземајте помалку простор кога е склопена. Количка за плажа за песок - вагон на плажа со големи тркала за песок, сите терени тркала со TPR Trad во средната лименка во средната конзерва лесно напрете го песокот, цементот, гумените душеци и слетувањата без никакви проблеми. Дизајнирано со 360 ° ротирачки предни тркала што го прават туркањето и влечење на вагон за преклопување лесен и удобен. Правото телескопско рачка -Полјакот може да се прошири од 26 инчи до 32,5 инчи и да биде Прилагодени 90 степени напред и назад. Комуналниот вагон е животен помошник со алишта и намирници. Кога одите на парк или плажа, може да заштеди толку многу време и енергија при транспорт. Лесно се исчистува песок- се прави преклопниот вагон на отворено од 600d Оксфордска ткаенина. Со дното на решетката, количката за вагон може да се мие директно со вода. Преносен вагон има 2 држачи за чаши до рачката, обезбедувајќи дека сите ваши пијалоци и предмети се на дофат. Вагони со тешки комунални услуги - А Цврста конструкција на челична рамка со облога во прав гради голем простор за капацитет, има до 225 фунти. Вагонот за преклопување може да помогне да ги носите сите ваши градинарски алатки кога имате градинарство или намирници кога купувате. Се расплетува во секунда - брзо и лесно поставено во секунди со притискање на дното. Преклопени димензии : 15 "L x 8.9" W x 29.1 "H. Тоа е многу погодно и земајте помалку простор кога е склопено.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата