Постојана знак за шминка, знаци за вртење, LED Neon Open, продавница, прозорец, продавница, бизнис, дисплеј, подарок за големо отворање, нокти

Постојана знак за шминка, знаци за вртење, LED Neon Open, продавница, прозорец, продавница, бизнис, дисплеј, подарок за големо

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Безбедно : Овој знак е направен од висококвалитетна ABS пластика и сјајна црна акрилна табла, не се користат токсични материјали. Издржливост : LED диодите се последни. Овој знак може да се користи до 10 години без манжество. Јасност : Нашите сијалици со висока осветленост LED се кодираат во боја, тие апсолутно немаат замаглување на ефектите од видот. Видливост : Овој знак може да се види далеку од 300 стапки, и е светло на сончева светлина. Заштедете пари : Овој SGIN е мала потрошувачка на енергија, чини помалку од 10 центи на ден. Безбедно : Овој знак е направен од висококвалитетна ABS пластика и сјајна црна акрилна табла, не се користат токсични материјали. Издржливост : LED диодите се последни. Овој знак може да се користи до 10 години без манжество. Јасност : Нашите сијалици со висока осветленост LED се кодираат во боја, тие апсолутно немаат замаглување на ефектите од видот. Видливост : Овој знак може да се види далеку од 300 стапки, и е светло на сончева светлина. Заштедете пари : Овој SGIN е мала потрошувачка на енергија, чини помалку од 10 центи на ден.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата