Потпори 5 Парче Картичка Маса И Стол Во Собата, Црна

Потпори 5 Парче Картичка Маса И Стол Во Собата, Црна

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Обезбедете дополнителни седишта за вашето семејство и пријатели Со Потпора 5-Парче Картичка Маса и Стол во собата. Совршено е за забави или прилики каде што е потребен сет за трпезариска маса. Овој црн комплет за маса и стол со 5 парчиња карти е доволно голем за 4 лица да играат игри со карти, да прават занаети или да делат оброк. Елегантната црна надворешност ќе го надополни практично секој домашен декор, а столчињата уредно се навиваат под масата со карти за дополнителна просторија. Столчињата имаат винилни тапацирани седишта, а горниот дел од масата за преклопни картички е направен од ПВЦ, што го прави овој комплет многу лесен за чистење. Плус, нема да треба да се грижите за нередот - овој сет на маси и столови за картички уредно се преклопува за складирање за заштеда на простор. Потпорниците 5-Парче Картичка Маса И Стол во собата е совршен за канцеларии, рекреативни соби, мали апартмани и многу повеќе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата