Повеќенаменски Комплет За Чистење Четки За Чистење Четки За Автомобилски Тркала, Седишта За Автомобили, Средни Цврсти Четки За Автомобилски Тепих, Сунѓер За Полир?

Повеќенаменски Комплет За Чистење Четки За Чистење Четки За Автомобилски Тркала, Седишта За Автомобили, Средни Цврсти Четки

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

●КОМПЛЕТ за ЧИСТЕЊЕ НА АВТОМОБИЛИ : Исчистете го местото, калта, нечистотијата и корозивните соли на патиштата на тркалата, полирање на центарот на автомобилските тркала; чистење на сликање автомобили и премази тампонирање и полирање; користете со восок или лак за брилијантен сјај; пожолтено, досадно и замаглено враќање на фаровите; седишта за автомобили, чистење теписи за автомобили. Qlean chrushs€ : 3 зелена средна вкочанетост најлонски четки за напојување - 4 инчна тркалезна четка за широка рамна (автомобилска обвивка, кади, шалтер), 3,5 инчна топчеста четка за агол и нерамна површина, четка за заокружување од 2 инчи за тесниот агол и детали. Користете заедничка вежба за домаќинство за брзо и лесно чистење. 6 инчен долг продолжен прилог помага да се достигне подлабоко и подалеку. ●СУНЃЕРИ за ПОЛИРАЊЕ q : конус за полирање На Тркала, долгата и заострена страна на конусот е совршена за полирање на закривените површини и влегување во тесни, тешко достапни области. Во комбинација сометален полирач, дава длабок сјај сличен на огледало. Бран/ рамни сунѓерски влошки може да се користат за чистење, депилација, полирање и запечатување на глазурата на бојата на палтото за да се подобри леснотијата на автомобилот. Челичното стебло од 1/4 инчи одговара на вежби за напојување, брусилки за умирање. ①ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ : зелените четки се совршени за секоја површина како што се тркало за автомобил, линии за инјекциска смеса, агли, плочки, кади, тушеви, теписи, обвивка, линолеум, печки, шалтери, фиберглас, скари, мермер и многу повеќе. Бранот/ рамните сунѓерски влошки се за лесно чистење и нежно чистење на сликарството во автомобилот, шалтерите, стаклото, пластиката, гранитот, дрвениот мебел, огледалата, прозорците, вратите за туширање и многу повеќе. ●ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА+ : 3 различни видови четки, 3 инчен бран/ рамна сунѓерска подлога + резервна подлога за брусење, конус за полирање на тркала од 1 парчиња, додаток за продолжување долг 6 инчи, 27,5 x 12 инчи крпа за чистење микрофибер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата