Повеќенаменски кутии за складирање на кутии Ганфанрен иновативни софа столици за складирање на столче за облека за облека играчки играчки закуски списанија дома

Повеќенаменски кутии за складирање на кутии Ганфанрен иновативни софа столици за складирање на столче за облека за облека играчки

Достапно за вашата нарачка
DEN 4800.00
Залиха:

Генијално комбинирајте памук и постелнина со вратоврска и одговарајте го со вашиот стил. Употребата на фин памук и постелнина е отпорна на нечистотија и издржлива, силна и отпорна на абење и има подолг животен век. Устата на столицата е изработена од композитна четкана крпа, а завиткувањето се чувствува мазно, деталите од тоа да бидат повеќе извонредни. Wirичањето е рамномерно и рамно, прецизно и цврсто за да се спречи да падне жицата. Дебелиот сунѓер со висока еластичност е мек и удобен, донесувајќи поудобно животно искуство. Генијално комбинирајте памук и постелнина со вратоврска и одговарајте го со вашиот стил. Употребата на фин памук и постелнина е отпорна на нечистотија и издржлива, силна и отпорна на абење и има подолг животен век. Устата на столицата е изработена од композитна четкана крпа, а завиткувањето се чувствува мазно, деталите од тоа да бидат повеќе извонредни. Wirичањето е рамномерно и рамно, прецизно и цврсто за да се спречи да падне жицата. Дебелиот сунѓер со висока еластичност е мек и удобен, донесувајќи поудобно животно искуство. Спецификација : Тип : Мултифункционално преклопно складирање столче : Modern Technics : Dork Hape : Squarematerial : Lenen ткаенина + табла со густина на висока јачина + Spongematerial : Постелна крпа + табла за густина на висока јачина + Spongecolor : khaki, сива, зелена, зелена, беж, небо сина, темна црвена боја , Pincsize : 30*30*30 CMSUITABLE : Книги, играчки, облека, ќебиња, далечински управувач Сопаст : 1it може лесно да ја исполни вашата потреба да организирате суровини : книги, играчки, облека, ќебиња, далечински управувач, чевли, итн. Совршени за компактни простори. Столчето за стапало е изработено од висококвалитетна табла и ленена ткаенина покриена со капа на пена, лесно седи возрасно лице со удобно и безбедно искуство со седење. Преклопувањето на османлискиот дизајн му овозможува да се преклопи во мала големина на заштеда на простор кога не е во употреба. Лесно и брзо е да се постави или преклопи рамно во секунда. Коцка седиштето со складирање може да се користи како столче за чекор, потпирач за нозе, масичка за кафе, градите на играчки, сад за складирање на духови, флексибилно седиште од влезната врата, влез или балкон и така на. Единствената постелнина коцка совршено се вклопува и освежува насекаде во вашиот дом или канцеларија за дневна употреба и декорација. Пакетот вклучува : 1 x Store Stoptoolnotes : 1. Поради рачно мерење, оставете грешка од 1-3мм.2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Кон својствата

Type:
multifunctional foldable storage stool
tyle:
Modern
Technics:
Other
Shape:
Square
Material:
linen cloth + high-strength density board + sponge
Material:
linen cloth + high-strength density board + sponge
Color:
Khaki, Gray, Green, Beige, Sky Blue, Dark Red, Pink
Size:
30*30*30cm
Suitable:
books, toys, clothes, blankets, remote control
Quantity:
1
It can easily meet your need to organize sundries:
books, toys, clothes, blankets, remote control, shoes, etc. Perfect for compact spaces.
The foot stool is made of high quality board and linen fabric covered foam lid, easily seats an adult with comfortable and safe siting experience.:
Folding ottoman design enables it to be folded at small space-saving size when not in use. It’s easily and quickly to set up or fold flat in seconds.:
The cube seat with storage can be used as a step stool, footrest, coffee table, toy chest, sundries storage container, flexible seat by the front door, entryway or balcony and so on.:
The unique linen cube perfectly fits and refreshes anywhere in your home or office for daily use and decoration. :
Package Includes:
1 x Storage Footstool:
notes:
1. Due to manual measurement, please allow an error of 1-3mm.:
2. Due to the difference between different monitors, the image may not reflect the actual color of the item.:
Beautiful and practical. :

Најдобри предлози во категоријата