Поврзано пролетно Рејмонд P0250125060a Уретанска гума пролет, 1/4 Влез на шипката, 0,23 ID, 0,75 OD, 1,25 бесплатна висина, 60a durometer, природно/чисто жолто

Поврзано пролетно Рејмонд P0250125060a Уретанска гума пролет, 1/4 Влез на шипката, 0,23 ID, 0,75 OD, 1,25 бесплатна висина,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Уретанска гума со повеќекратен дурометар. Отпорен на вода и масло. Не магнетски. Сложени за да се обезбедат оптимални карактеристики на пролетта. Оперативен температурен опсег од -60 степени F (17,8 степени Ц) до 200 степени F (93,3 степени Ц). Уретанските извори се дизајнирани да ја надополнат нашата апликација за челична жица каде корозијата, вибрациите и магнетизмот спречуваат употреба на конвенционална челична пролет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата