Повторно воспоставен брат TN339 Супер високи приноси магента тонер кертриџ

Повторно воспоставен брат TN339 Супер високи приноси магента тонер кертриџ

Достапно за вашата нарачка
DEN 1337.60
Залиха:

Продаден како 1 еа. Боја = магента. Принос = 6000. Компатибилен со OEM TN339 M. CIG повторно воспоставен брат TN339 Супер високи приноси магента тонер кертриџ, TN339 M. Боја : Магента. Принос : 6000. Компатибилен со Brother HL-L9200 CDW, HL-L9200 CDWT, HL-L9300 CDWT, MFC-L9550 CDW-кертриџ за тонер, магента (супер висок принос).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата