Поздрав без дрво од 16-унца голтка од не'рѓосувачки кригла, тетка киселина 500% од животот

Поздрав без дрво од 16-унца голтка од не'рѓосувачки кригла, тетка киселина 500% од животот

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Премиум квалитет на патување со 16 унци за топло или ладно пијалоци. Внатрешен слој од не'рѓосувачки челик, удобно заоблен акрилен надворешен слој. БПА бесплатно и предлог 65 во согласност. Само миење на рацете, не безбедно за машина за миење садови. 500% од животот тематска уметност на тетка киселина. Премиум квалитет на патување со 16 унци за топло или ладно пијалоци. Внатрешен слој од не'рѓосувачки челик, удобно заоблен акрилен надворешен слој. БПА бесплатно и предлог 65 во согласност. Само миење на рацете, не безбедно за машина за миење садови. 500% од животот тематска уметност на тетка киселина. Lивеењето одржливо значи да се сфати дека малите избори можат да имаат големо влијание врз нашето опкружување. Печатено и собрано во САД, честитки без дрво од 16-унца Sip 'n Go не'рѓосувачки поретки за патување е живописно печатена со тешко да се најдат 500% од уметноста со тематска живот, и е одлично за секојдневна употреба. Тоа е еднократно, затоа елиминирање на каква било хартија за еднократна употреба или отпад од чаша од стиропор. БЕСПЛАТНИ И БЕСПЛАТНИ И ДОГОВОР 65 Усогласени, овој прекрасен и издржлив Тумблер е обложена со не'рѓосувачки челик, се спротивставува на кондензацијата и држи 16 унци од омилениот топол или ладен пијалок. За да го зачувате квалитетот на вашиот Tumbler, потребно е миење на рацете. Клуглата за патувања од 16-унца Sip 'N Go No Go Neass не'рѓосувачки, го прави совршен подарок или сувенир. Заштедете дрвја и раширете радост, купете подарок без дрво денес.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата