Поздравниот Дома Сиа Цветни Дизајн Полиестер Туш Завеса, За Бања И Када Завеси, Лесен Перат Крпа &засилувач; Отпорни На Вода, 70W x 72H Инчи

Поздравниот Дома Сиа Цветни Дизајн Полиестер Туш Завеса, За Бања И Када Завеси, Лесен Перат Крпа &засилувач; Отпорни На Вода,

Достапно за вашата нарачка
DEN 640.00
Залиха:

Полиестер. ПРАКТИЧНО-завесата за туширање со стандардна големина е 70 инчи на 72 инчи, што одговара на вашата права или закривена шипка за завеси за туширање. Вклучува и заглавие на дупката на врвот за побрза инсталација. ИЗДРЖЛИВ-Некои завеси за туширање се направени од евтина ткаенина, произведовме Завеси За Туширање Од Полиестерска Ткаенина кои даваат најдобар квалитет од другите ткаенини. ПЕРЕЊЕ - најнеповолен начин за одржување на квалитетот на оваа ткаенина е само ладно машинско перење со благ сапун. Не избелувајте; исушете се на ниско ниво и отстранете веднаш; не пеглајте. ВИСОКОКВАЛИТЕТНО-Не Содржи пвц; полиестерската ткаенина е издржлива, не бледне лесно или брзо се влошува и е добар изолатор со помала веројатност да се збрчка заедно. И имаат тенденција да се намалуваат помалку во споредба со другите материјали. НАШИОТ Бренд-Поздравниот Дом нуди одличен сет на ткаенини за завеси за туширање во различни бои и стилови. Овие најверојатно ќе одговараат на вашата шема на бои во бањата во секој дом, стан, кондоминиум, хотел и на кое било друго место. Полиестер. ПРАКТИЧНО-завесата за туширање со стандардна големина е 70 инчи на 72 инчи, што одговара на вашата права или закривена шипка за завеси за туширање. Вклучува и заглавие на дупката на врвот за побрза инсталација. ИЗДРЖЛИВ-Некои завеси за туширање се направени од евтина ткаенина, произведовме Завеси За Туширање Од Полиестерска Ткаенина кои даваат најдобар квалитет од другите ткаенини. ПЕРЕЊЕ - најнеповолен начин за одржување на квалитетот на оваа ткаенина е само ладно машинско перење со благ сапун. Не избелувајте; исушете се на ниско ниво и отстранете веднаш; не пеглајте. ВИСОКОКВАЛИТЕТНО-Не Содржи пвц; полиестерската ткаенина е издржлива, не бледне лесно или брзо се влошува и е добар изолатор со помала веројатност да се збрчка заедно. И имаат тенденција да се намалуваат помалку во споредба со другите материјали. НАШИОТ Бренд-Поздравниот Дом нуди одличен сет на ткаенини за завеси за туширање во различни бои и стилови. Овие најверојатно ќе одговараат на вашата шема на бои во бањата во секој дом, стан, кондоминиум, хотел и на кое било друго место.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата