Практична широко користена секач за мелење на дрво, бит на рутер, јаглероден челик, отпорност Цврст домашна канцеларија за склопување на дрво за кастрење

Практична широко користена секач за мелење на дрво, бит на рутер, јаглероден челик, отпорност Цврст домашна канцеларија за склопување

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Алатка за склопување на машина за мелење во облик на мелење во облик на мелење, алатка за склопување на дрво. Овој рутер бит има извонреден отпор на абење за добри перформанси. Погодно за слот за дрво и кастрење, правејќи ја вашата операција едноставна. Супериорни материјали за јаглерод челик, издржливи, цврсти и практични во употреба. Произведено за исполнување на стандардна спецификација, со прецизно производство. Функција : 1. Алатка за склопување на машина за мелење во облик на мелење во облик на Т. Овој рутер бит има извонреден отпор на абење за добри перформанси.3. Супериорни материјали за јаглерод челик, трајни, цврсти и практични во употреба.4. Погодно за слот за дрво и кастрење, правејќи ја вашата операција едноставна.5. Произведено за исполнување на стандардна спецификација, со прецизно производство. СПЕК : СОСТОЈБА : 100% бренд Newуитим Тип : Рутер битматеријал : јаглерод челик Конлор : Како слики прикажани модел : 1/4x3/4x50.8 целосна должина : приближно. 96мм / 3,8inblade должина : Прибл. 50,8мм / 2 Дијаметар на вклучување : Прибл. 19мм / 0,7inball Дијаметар на главата : Прибл. Дијаметар од 19мм / 0,7inhandle : Прибл. 6mm/0.2 Informat : English System Type : секачи во форма на Т : Се користи за слот за дрво, листа на пакети за кастрење : 1 x 1/4in Shank Beering Blush Trim Bit 1/4x3/4x50.8.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата