Прана - женски пливање на Рамба, дното, хипстерски брифинзи со густ еластичен опсег

Прана - женски пливање на Рамба, дното, хипстерски брифинзи со густ еластичен опсег

Достапно за вашата нарачка
DEN 784.00
Залиха:

80% најлон, 20% спандекс. Увезени. Машинско миење. Потпис на дното. Среден пораст околу половината. Стандардно намалување на нозете. Целосно покритие на седиштето. Немојте да се изненадите кога женското пливање на Рамба ќе стане вашето ново костим за капење. Со удобно момче-скратено скратено, покриеност со полно место и над десетина трендовски бои и обрасци за да се изберат, тоа е доволно симпатично за лежење покрај базенот, и доволно силно за да носи пловење на отворено море.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата