Предиво од чајник рачки нараквици 5 парчиња измешани изолирани цветни ткаенини држачи за домаќинство Декоративен чај тавче кујнски кујнски зафат црвен гроздобер ?

Предиво од чајник рачки нараквици 5 парчиња измешани изолирани цветни ткаенини држачи за домаќинство Декоративен чај тавче кујнски

Достапно за вашата нарачка
DEN 406.24
Залиха:

Држач за рачка со чајник : држач за рачка за тенџере- Погоден за прибор за прибор, софтвер, микробранова печка, готвење, има широк спектар на апликации. Ракувајте со ракав за тенџере : Со дизајнот на безбеден материјал, можете да го користите со мир на умот. Анти-скалд покритие за рачка на чајникот : HOLER на ракав за чај котел- ефективни и анти-лизгачки, удобни материјали и добар ефект на декорација. Декоративна рачка со чајни котел : Ракави на ракави за кујнски уреди- ефикасна и анти-скалада, рачка со чајник со употреба. Покрив за рачка за садови : Подлога за рачка за чај котел- Кога се нанесува на чајникот, тоа ќе биде многу убавина и шарм на чајникот заради неговите прекрасни обрасци. Држач за рачка со чајник : држач за рачка за тенџере- Погоден за прибор за прибор, софтвер, микробранова печка, готвење, има широк спектар на апликации. Ракувајте со ракав за тенџере : Со дизајнот на безбеден материјал, можете да го користите со мир на умот. Анти-скалд покритие за рачка на чајникот : HOLER на ракав за чај котел- ефективни и анти-лизгачки, удобни материјали и добар ефект на декорација. Декоративна рачка со чајни котел : Ракави на ракави за кујнски уреди- ефикасна и анти-скалада, рачка со чајник со употреба. Покрив за рачка за садови : Подлога за рачка за чај котел- Кога се нанесува на чајникот, тоа ќе биде многу убавина и шарм на чајникот заради неговите прекрасни обрасци. Пакетот вклучува 5 X Карактеристики на капакот на рачката на чајниците - кога се нанесува на чајникот, тоа ќе биде многу убавина и шарм на чајникот заради неговите убави обрасци ракав за рачка со чајници. - Погодно за прибор за кубранија, печење софтвер, микробранова печка, готвење,, има широк спектар на апликации за рачка за тава за тава за тава. - Со компактна големина и светлина во тежина, нема да заземе многу перниче за вселенска рачка. -Ефективни и анти-лизгачки, удобни материјали и добар ефект на декорација анти-скалд покритие. -Материјал : Покрив за рачка со чајници за крпа -боја : Додаток на црвена чајник -Ефективна и анти -скалинг, рачка со чајник со помош на капакот на рачката на тенџере. -Сиза : 12.00x8.50x0.30cm/4.72x3.34x0 капакот на рачката на тилакот. Подготовка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата