Предниот Браник Монтирани Светлина Бар Компатибилен Со Џип Wrangler 2007-2018 JK Заменува 123220rr-Led Светло Монтажа Загради

Предниот Браник Монтирани Светлина Бар Компатибилен Со Џип Wrangler 2007-2018 JK Заменува 123220rr-Led Светло Монтажа Загради

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

●Лесен За Инсталирање Додадете дополнителен сет на возење, или светла за магла со оваа брза и лесна за инсталирање светлосна лента, Не мора да го отстранувате браникот; и не мора да исечете ништо! Заградите на рамката се дизајнирани да се вклопат меѓу нив, Завртки на постоечките дупки за лесна инсталација без оштетување.Завршете ја целата работа за неколку минути. ®Висококвалитетна Завршница Отпорна На Корозија ● Лесната Лента На Предниот Браник Прифаќа висококвалитетна алуминиумска легура која е водоотпорна, антикорозивна и тврдо носена. премиум текстура-црна прашкаста обвивка дава долготрајна отпорност на корозија,задебелената алуминиумска плоча е многу цврста и издржлива, без деформација или мавтање. ①ПРИМЕНЛИВО е рамка монтиран магла светилка Бар Компатибилен со 2007-2018 џип wrangler. Оем Број : 123220РР. ​Монтира светилки веднаш пред решетката на возилото. Рамка монтирани светлина бар држи до 3 надвор од патот светилки, (Светилки не се вклучени). €OEM ДИЗАЈН®Иако ова не е Вистинска Оригинална Опрема, но трае подолго по Многу пониска Цена. Кога Инсталирате само Треба Да Ги Расклопите и Замените старите Делови, Инсталирајте ги Нашите Производи во Положбата што Треба да се Замени. ●ГАРАНЦИЈА за УСЛУГА оваа Предна Лента За Светло За Џип е Прифатлива, Супериорен Резервен Дел, Ако имате Какви Било Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не, немате што да изгубите Со Оваа Набавка, Ви Благодариме за Купувањето.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата