Preiser Railway Shunter Ho Scale Model Train Bigurs 28010

Preiser Railway Shunter Ho Scale Model Train Bigurs 28010

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Пластика. Оваа ставка не е играчка и е наменета за употреба на моделирање. Пластика. Оваа ставка не е играчка и е наменета за употреба на моделирање. Имагинативно детални додатоци за модели возови и диорами. Произведено од Preiser на Германија. Shunter Shunter - Preiser HO Scale Model Train Bigurs 28010.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата