Премиум Ткаенини, Бонд Кристал Бренд 18 х 36 12 Крпи По Кутија

Премиум Ткаенини, Бонд Кристал Бренд 18 х 36 12 Крпи По Кутија

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Памук. Брендот Кристал има репутација за сигурност на производот што е ненадмината. Кристал е брендот што повеќе клиенти го бараат по име. Индивидуално спакувана ткаенина е водечкото име на брендот во индустријата. Доаѓа во пет различни типови за да одговараат на сите апликации за еднократна употреба. Лепење Крпи, Бонд Кристал Бренд 18 "х 36" 12 Крпи По Кутија. Карактеристики На Производот. Уверува мазна завршница на огледалото без флеки. Нема да се исуши, зацврсти или затемни. Спонтан доказ за согорување. Дизајниран да не остава остатоци. Нетоксични.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата