Пренослив ЦРТАН ФИЛМ УСБ ПОЛНЕЊЕ Мини Десктоп Вентилатор Креативен Нов Рачен Вентилатор Со База ЗМ1

Пренослив ЦРТАН ФИЛМ УСБ ПОЛНЕЊЕ Мини Десктоп Вентилатор Креативен Нов Рачен Вентилатор Со База ЗМ1

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Пластика. Увезени. Предвремено затворање. Име : Вентилатор Материјал : Алуминиум + Стомачни Мускули. Пластика + Силиконски Челичен Лим (Мото. ) + Пп Материјал (Сечилото На Вентилаторот) Ветер Сп. еед Опрема : 3+1 Метод На Контрола : Притисни. утон Полнач : 5v/1а Децибели : 20-30. Вклучен Е Db Пакет : 1 X Вентилатор 1 X Us. Пластика. Увезени. Предвремено затворање. Име : Вентилатор Материјал : Алуминиум + Стомачни Мускули. Пластика + Силиконски Челичен Лим (Мото. ) + Пп Материјал (Сечилото На Вентилаторот) Ветер Сп. еед Опрема : 3+1 Метод На Контрола : Притисни. утон Полнач : 5v/1а Децибели : 20-30. Вклучен Е Db Пакет : 1 X Вентилатор 1 X Us. Пренослив Цртан Филм Usb Полнење Мини Десктоп Вентилатор Креативен Нов Рачен Вентилатор Со База ZM1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата