ПРЕСТОЈ 2 парчиња Виолетова Лаванда Ткаенина Пелена Влажни Суви Кеси Водоотпорни Еднократно Патување Плажа Бебешки Предмети Јога Теретана Торба за Костими за Кап?

ПРЕСТОЈ 2 парчиња Виолетова Лаванда Ткаенина Пелена Влажни Суви Кеси Водоотпорни Еднократно Патување Плажа Бебешки Предмети

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Работниот век е многу долг и е најдобрата торба за перење, патна торба и козметичка кеса за патување. Топла услуга : ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Не содржи БПА и се тестира за да биде безбеден за бебињата. Мазниот патент го прави многу погоден за употреба.● ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Влажната Кеса е изработена од водоотпорна и отпорна на абење крпа, која може повторно да се користи. Со рачка, лесно се носи или фиксира на торба за пелени или количка. Кога ја користите оваа сува влажна торба за да излезете, очите на другите луѓе ќе бидат насочени кон вас и ќе се чувствувате многу убаво и ќе ви се допадне. ● ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : може да се користи како голема патна влажна торба за кеси за пелени, влажна спортска облека, тоалети, производи за бебиња и влажни костими за капење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата