Природен Слон Пилинг Кеса Ракавица-Лице И Тело Пилинг Амам Мит )

Природен Слон Пилинг Кеса Ракавица-Лице И Тело Пилинг Амам Мит )

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.84
Залиха:

Природните микрофибери делуваат како микродермоабразија од глава до пети. Нежно ги ексфолира лицето и телото, отстранувајќи ги мртвите клетки на кожата и нечистотиите. Совршен за бања, спа, туш или сауна. Ја подобрува циркулацијата на крвта и промовира регенерација на кожата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата