Пристаниште &засилувач; Компанијата Машки Пигмент Обоени Капа

Пристаниште &засилувач; Компанијата Машки Пигмент Обоени Капа

Достапно за вашата нарачка
DEN 761.60
Залиха:

Памук и Твил, 100% памучна твила. Затворање на бравата. Миење Раце Само. КП84 Ткаенина : 100% памучна твила. Структура : Неструктурирана. Профил : Ниска. Затворање : самостојно ткаенина прилагодливо затворање на слајдови со месинг тока и гром. Чувајте го едноставно со живиот изглед на оваа облека измиена, обоена со пигмент* капа, Ткаенина : 100% памучна ткаенина, Структура : Неструктурирана, Профил : Ниско, Затворање : самостојно прилагодливо затворање на слајдови со месинг брава и гром.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата