ПРО Игла Пенкало За Samsung SM-G955U Со Мастило, Висока Точност, Екстра Чувствителна, Компактна Форма За Екрани На Допир [3 Пакет-Црно-Црвено-Сребро]

ПРО Игла Пенкало За Samsung SM-G955U Со Мастило, Висока Точност, Екстра Чувствителна, Компактна Форма За Екрани На Допир [3

Достапно за вашата нарачка
DEN 319.84
Залиха:

Професионално дизајнирани Дела За Дела За Вашиот Samsung SM-G955 U со зголемена издржливост и точност на врвот со издржлив врв и долготрајно мастило!. Обезбедува мазно искуство со пишување слично на пенкало на екранот и Хартијата Работи За Дела За Вашиот Samsung SM-G955 U!. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ Дела за вашиот екран на допир со леснотија. ВКЛУЧЕНИ : Комплет За Игла со Целосна Големина од три пенкала со мастило, клип, во пакување на мало. БОИ : (1) Црвена, (1)Црна, (1)Сребрена. * КУПЕТЕ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!*. Професионални Работи За Samsung SM-G955 U Паметен Телефон Прилагодено Висока Чувствителност На Допир Игла и компактна форма! [3 Пакет] ✅ ● СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврдена, загарантирана работа, Ова Игла обезбедува најнова технологија, најбезбедна, најлесна употреба●Мултифункционалното Игла со Мастило делува како нормално пенкало, плус Работи За Работи за Вашиот Уред И повеќето Други Уреди Со Екран На Допир●Го Заменува допирањето со прст со врв со средна големина, врвот е Средна Точка.●Бидете подготвени без разлика дали сакате текст, пишување, играње игри или навигација со апликации.●Тенкото тело на пенкалото за игла е изработено од цврст алуминиум, што го прави доволно силен да се спротивстави на грубата употреба. Мала тежина со дизајн на клип, лесно прицврстете Ги Делата за вашата торбичка за носење, џеб, книга, дневник итн.●Чувствителниот врв на пенкалото за пенкало е изработен од мек и отпорен на гребење силикон, кој ги штити Делата за вашиот екран од гребење, отпечатоци од прсти или маснотии.●ПОДОБРУВАЊА : ●Чувајте Ги Делата за екранот на вашиот таблет или телефон без дамки од прсти со користење на ова игла наместо тоа.●Приложениот клип за пенкало ви овозможува прикачување Работи за вашата книга, дневник или џеб од кошула и внатрешната касета со мастило е заменлива.●Чувајте Ги Работите за екранот на вашиот таблет или телефон без дамки од прсти со користење на ова игла наместо тоа. ●Користењето на ова игла има смисла за луѓе со долги нокти или големи прсти, кога имате неуредни раце или кога?повторно носење ракавици.●Tek Styz_ Stylus е за секој капацитивен екран Како Што е Iphone Серија : i Phone 6/6 S, i Phone 7/7 S, i Phone 8/8 S, Iphone X, 11 IPHONE XS/XS MAX/XR, Ipad Серија : i Pad, i Pad Mini, Ipad Air, i Pad Pro, Samsung Серија : паметни телефони, Samsung Note, S20 S10 S9 Samsung Таб, лаптопи Со екран на допир : површина/кс/асус/ацер/дел ајпод допир, ПОТТИКНЕ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата