Проектор Таванот Планината За SONY BRAVIA VPL-VW70

Проектор Таванот Планината За SONY BRAVIA VPL-VW70

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Дизајниран за SONY VPL-VW70 Направен во САД. Целосно прилагодлив Монтирање Низок Профил 4,5 инчи од таванот. Цпу Прецизност машински од цврст Алуминиумски Финиш Сатен Анодизиран. Погоден за проектори со тежина до 50 Килограми. Планината НА ПРОЕКТОРОТ DH200 L е за монтирање на превртен lcd/DLP проектор во таванот. Монтирањето DH200 L е изградено од алуминиум со висока јачина, елоксиран за да спречи гребење и е дизајниран за брза и лесна инсталација. Топчестиот спој обезбедува најголем опсег На Зевање, Висина И Ролна. Произведено Во САД, Атланта Џорџија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата