Производи на купувачи 4010 заклучување на рачката Т-рачка

Производи на купувачи 4010 заклучување на рачката Т-рачка

Достапно за вашата нарачка
DEN 4240.00
Залиха:

Целосна рачка за ротација на 360 степени. Рачката може да се заклучи на четири позиции распоредени на 90 степени. Повеќе од само делови : од опрема за снег и мраз до кутии со алатки, хидраулика, влечење, камион и приколка хардвер до нашите иновативни производи за осветлување-Неверојатно е што производите на купувачи можат да го направат за вашиот камион. Ние ги правиме работите на вистински начин : ние дизајнираме производи како што ги градиме за себе, затоа што сме; Нашите тимови се вработени со инженери и експерти кои знаат како да направат производ исклучителен. Трајни и зависни : Основана во 1946 година, Производите на купувачи станаа лидер во индустријата за опрема за камиони, иако нашата заложба за грижа за клиентите, иновации и вредност во нашиот опсег на производи. Целосна рачка за ротација на 360 степени. Рачката може да се заклучи на четири позиции распоредени на 90 степени. Повеќе од само делови : од опрема за снег и мраз до кутии со алатки, хидраулика, влечење, камион и приколка хардвер до нашите иновативни производи за осветлување-Неверојатно е што производите на купувачи можат да го направат за вашиот камион. Ние ги правиме работите на вистински начин : ние дизајнираме производи како што ги градиме за себе, затоа што сме; Нашите тимови се вработени со инженери и експерти кои знаат како да направат производ исклучителен. Трајни и зависни : Основана во 1946 година, Производите на купувачи станаа лидер во индустријата за опрема за камиони, иако нашата заложба за грижа за клиентите, иновации и вредност во нашиот опсег на производи. Производите на купувачи „Т“ рачката за заклучување на вратата за заклучување е поставена на површината и ротира 360 ° за да одговара на различни апликации. Хром-позлатена за отпорност на корозија, рачката може да се заклучи на четири позиции распоредени на оддалеченост од 90 °. Дупките за монтирање се распоредени од 1-1/2 внатре центар до центар и секоја рачка вклучува клуч.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата