Производи од Моландра не на мојот лет - шише со вода од не'рѓосувачки челик 20oz, сребро

Производи од Моландра не на мојот лет - шише со вода од не'рѓосувачки челик 20oz, сребро

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Шишињата за вода се кул! - Ова е шише со вода од не'рѓосувачки челик 20oz. Со својата убава мазна површина и удобен обем ова совршено се вклопува во вашата рака. Уживајте во вашата хидратација со шише со вода!. Трајно и цврсто - ова шише со вода е изработено од врвен квалитет од не'рѓосувачки челик. Тој е подебел од повеќето шишиња со вода на пазарот што го прави здрав и издржлив за секојдневна употреба. Безбедност прво секогаш - ова шише со вода не е безбедно микробранова печка и не е безбедна машина за миење садови. Тоа е само ставка за миење на рацете. Рачно миењето на ова шише со вода ќе го направи да трае уште подолго!. Совршено за подарок - ова е одлична можност да се даде подарок за Денот на вineубените, Божиќ, Денот на мајката, Денот на таткото, родендените, подароците за венчавки или празник за кој било подарок. Дури е одлично за групи, корпоративни настани, канцелариски забави, украси за домови, ресторани и барови и многу повеќе. Шишињата за вода се кул! - Ова е шише со вода од не'рѓосувачки челик 20oz. Со својата убава мазна површина и удобен обем ова совршено се вклопува во вашата рака. Уживајте во вашата хидратација со шише со вода!. Трајно и цврсто - ова шише со вода е изработено од врвен квалитет од не'рѓосувачки челик. Тој е подебел од повеќето шишиња со вода на пазарот што го прави здрав и издржлив за секојдневна употреба. Безбедност прво секогаш - ова шише со вода не е безбедно микробранова печка и не е безбедна машина за миење садови. Тоа е само ставка за миење на рацете. Рачно миењето на ова шише со вода ќе го направи да трае уште подолго!. Совршено за подарок - ова е одлична можност да се даде подарок за Денот на вineубените, Божиќ, Денот на мајката, Денот на таткото, родендените, подароците за венчавки или празник за кој било подарок. Дури е одлично за групи, корпоративни настани, канцелариски забави, украси за домови, ресторани и барови и многу повеќе. Ова е шише со вода од не'рѓосувачки челик 20oz. Со својата убава мазна површина и удобен обем ова совршено се вклопува во вашата рака. Уживајте во вашата хидратација со шише со вода!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата