Проказа Универзална Водоотпорна Кутија Телефон Сува Торба Пакет Со Пливање Плови Плови

Проказа Универзална Водоотпорна Кутија Телефон Сува Торба Пакет Со Пливање Плови Плови

Достапно за вашата нарачка
DEN 311.84
Залиха:

Овој Пакет Содржи : 2 пакет универзална водоотпорна торба за сува телефонска кутија, одговара на сите паметни телефони до 7" дијагонална големина; заедно со една пловна пловичка со светли бои. Иновативниот дизајн на страната на куќиштето им овозможува на корисниците лесно пристап до страничните копчиња на телефонот; Исчистете Го Прозорецот и од предната и од задната страна, совршен за фотографирање, видеа и проверка на е-пошта. 100 стапки Ipx8 Сертифициран водоотпорен; Нуди водоотпорна / снежна / нечистотија заштита за вашиот уред додека ја одржува функционалноста на екранот на допир. Меурот за пливање нежно се влече зад вас без да ве повлече назад или да додаде дополнително влечење на вашето пливање; Многу пловност на воздушниот капацитет обезбедува уверување за побезбедно пливање, можете да го фатите плови во случај да грчите или едноставно да ви треба одмор. Вградена млазница за надувување, лесна за надувување и издувување; Лесен и мал откако ќе се издува, погоден за складирање и преносливост; прилагодлив и отстранлив ремен за ремен за половината се вклопува за различен струк 26"-50", лесен за прилагодување на големината на половината што ви треба. Овој Пакет Содржи : 2 пакет универзална водоотпорна торба за сува телефонска кутија, одговара на сите паметни телефони до 7" дијагонална големина; заедно со една пловна пловичка со светли бои.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата