Проширување На Папките Со Датотеки-4 Пакувања Со Етикети од 32 парчиња, Симпатичен Организатор На Папки Со Хармоника со 5 Џебови, Големина На Букви А4 За Дома, Канцела?

Проширување На Папките Со Датотеки-4 Пакувања Со Етикети од 32 парчиња, Симпатичен Организатор На Папки Со Хармоника со 5 Џебови,

Достапно за вашата нарачка
DEN 207.84
Залиха:

Иако училиштето понекогаш може да биде предизвик и стресно, со соодветни алатки, можете да преземете што било. Како еден од водечките производители на поднесување, земање белешки и организациски материјали, донесуваме продуктивност во канцелариите, училиштата и домовите. Ние се стремиме да обезбедиме висококвалитетни, издржливи производи за да ги поттикнеме учениците да успеат во текот на целата учебна година.4 етикети во боја.Оваа папка за проширување на датотеки помага да се чуваат важни документи уредно зачувани и организирани. совршени џебни папки за дома, канцеларија, училиште и службено патување, едноставни и модни. Можете постојано да ја менувате содржината врз основа на вашите потреби и безбедна за носење со затворање на копчето. може да собере до 150-200 листови хартија Со големина А4 и големина на букви,цврста, лесна и пренослива. ШИРОКА АПЛИКАЦИЈА. ПРАКТИЧЕН ОРГАНИЗАТОР НА ДОКУМЕНТИ СО ЕТИКЕТИ. Можете постојано да ја менувате содржината врз основа на вашите потреби и безбедна за носење со затворање на копчето. Треба да користите различни бои за да складирате повеќе училишни трудови, задачи за часови или домашни задачи поради тој ден, етикети со светла боја, додавање етикети, осигурувајќи дека секој дел може веднаш да се идентификува за брз пристап. Лесно е да се открие и удобен за употреба. КАПАЦИТЕТ И БЕЗБЕДЕН. Овие етикети можат да ви помогнат брзо да ги сортирате и идентификувате датотеките.Големината на организаторот на датотеката accordian е : 12,8" x 9,5"x 0,7". Канцелариски Производи за фили Намигнување ви помагаат да изградите подобра канцеларија. 5 проширување џебови дизајн ви овозможува да ги сортирате и организирате лесно со простор за сѐ. Овој асортиман на бои ќе ви помогне да управувате со до 4 категории на прв поглед. Користете ги папките за професионална евиденција, патни датотеки,домашна задача, училишни документи или купони организација и многу повеќе. Наоѓањето на вашата училишна работа е лесно со јазичиња што се повлекуваат за да ве потсетат што е поднесено и каде. Папките Со датотеки во боја доаѓаат во светли нијанси со посветли ентериери за да спречат губење време. Зошто кодирањето во боја е побрзо? Ја читате бојата побрзо и поефикасно отколку само текстот, така што ќе добивате датотеки со поголема брзина и точност. Фили Намигнување Датотека Папки Идеален За Кога сакате да им дадете подароци на оние кои се враќаат на училиште, средно училиште, колеџ или работа.Пакетот вклучуваше 4 шарени (Жолти/Зелени/Розови/Виолетови) папки со датотеки со 32 парчиња етикети на папки. Можете постојано да ја менувате содржината врз основа на вашите потреби и безбедна за носење со затворање на копчето. 5 јазичиња (вклучена надворешна обвивка) лесно се повлекуваат за да служат како потсетник за тоа што е поднесено и каде. СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА. Фили Намигнување проширување 5 џебови дизајн ви овозможува да ги сортирате и организирате лесно со простор за сѐ. 5 проширување џебови дизајн ви овозможува да ги сортирате и организирате лесно со простор за сѐ. Плус, јазичињата може да се видат преку јасниот капак на датотеката. Изработен од висококвалитетен полипропиленски (ПП) материјал (нетоксичен и нерадиоактивен),водоотпорен, не е лесен за кршење и деформација, може да издржи на повторено абење,лесен и пренослив.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата