Прото-Предност СББ1005 - 1 Лемење Табла

Прото-Предност СББ1005 - 1 Лемење Табла

Достапно за вашата нарачка
DEN 127.20
Залиха:

Избрани Печатени Коло Собранието. Без олово / Рохс 3 Усогласен / ДОСТИГНЕ Усогласен Лемење-во леб со 10 редови, 5 колони, два канали за напојување. Вкупно 300 дупки. 0.1" дупка мрежа. Хасл заврши. Димензии : 66,04 мм х 35,56 мм (2,6" х 1,4"). Пхб изградба : ФР-4 УЛ94В-0. Опсег на работна температура НА ПХБ : - 40с до +130с. максимална температура на рефлукс на пхб : +260с. големина На Дупка : 1,0 мм (40 милји) дијаметар. Дупки прифати 25 мил квадратни жица заврши мислења.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата