Птица Северна смешна смешна преклопна десктоп мобилен телефон, преносни прилагодливи додатоци за биро

Птица Северна смешна смешна преклопна десктоп мобилен телефон, преносни прилагодливи додатоци за биро

Достапно за вашата нарачка
DEN 283.04
Залиха:

пластика. Направени во САД или увезени. Материјал : Овој смешен држач за мобилни телефони што може да се преклопи е изработен од пластика, здрав и издржлив, лесен за носење, мал простор, бесплатни раце, лесен за носење на која било сцена. Преносен : Овој преносен телефонски штанд е лесен за носење од секој, едноставно преклопете го до мала големина во секое време и носете во чантата, ранецот каде и да патувате или деловно патување. Прилагодливо : Овој држач за телефон може да ви овозможи да добиете поудобен агол на гледање и висина, да ја намалите фреквенцијата на гледање на екранот на телефонот за да избегнете да ги повредите грбот и вратот. Практичност : Лулката на држачот на телефонот е целосно склопувачка, може лесно да се прилагоди на идеална позиција, да ги ослободи вашите раце, што е добра додатоци за биро додека гледате видео, играте игри, остварувате телефонски повик, гледање рецепти. Неопходно за патување : Овој носител на модни телефони е совршен придружник за патување, само извадете го држачот на задниот дел, и можете да гледате преземени филмови во авионот, со него, ќе биде полесно и преносно. Преклопен телефонски штанд за биро за прилагодлив држач за мобилни телефони Смешно печатење за сите паметни телефони и таблети биро за телефонски додатоци за патна канцеларија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата