Пумпа за велосипеди WSSBK 120psi Пумпа за рачно Воздушен вентил вентил планински пат велосипед пумпа

Пумпа за велосипеди WSSBK 120psi Пумпа за рачно Воздушен вентил вентил планински пат велосипед пумпа

Достапно за вашата нарачка
DEN 2141.28
Залиха:

Карактеристики : мала тежина, преносна, не е потребна инсталација. Материјал : Пластика+алуминиумска легура. Големина : 32*13см. Боја : црна. Мерач на воздушен притисок : Бр. Карактеристики : Лесна тежина, преносна, не е потребна инсталација Тематеријал : Пластика+алуминиумска легура : 32 * 13 CMColor : Мерач на црноир-притисок : Nopackage Вклучи : 1 * Пумпа за велосипеди.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата