Пушачи лош здив кардамон спреј за уста

Пушачи лош здив кардамон спреј за уста

Достапно за вашата нарачка
DEN 971.20
Залиха:

Намалете ги гласни мириси кога зборувате. Освежени непцата. Намалете ги мирисите на јазикот. Користете екстракти од природни растенија за да го намалите здивот на пушачот. Намалете ги гласни мириси кога зборувате. Освежени непцата. Намалете ги мирисите на јазикот. Користете екстракти од природни растенија за да го намалите здивот на пушачот. Здивот на пушачот е сериозно прашање и може да ја оштети вашата доверба. Користете го овој спреј за брзо освежување на здивот пред состаноците. Овој спреј е формулиран од кардамон, цимет и органска алое вера.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата