PWHAOO Посвои Ме Куче Олово Ново Кученце Куче Поводник Заврши Подарок Куче Сопственик Подарок Куче Спасување Подарок

PWHAOO Посвои Ме Куче Олово Ново Кученце Куче Поводник Заврши Подарок Куче Сопственик Подарок Куче Спасување Подарок

Достапно за вашата нарачка
DEN 270.24
Залиха:

Материјали : Изработени од исклучително издржлива полиестерска мрежа. ГОЛЕМИНА : Ширина 3,3 см, должина 150см. СОВЕТИ : Рачно мерење дозволена грешка. ПРИКАЖАНАТА СЛИКА Е СТАНДАРДНО ВОДСТВО. Печатењето е на двете страни на водството само како што е прикажано. Пишува : ПОСВОИ ме. Стандардните кабли се должината што ја избирате со 1 кука за активирање за да ја закачите на кучето, а другиот крај е рачка. (Тие не доаѓаат со д-прстени.). Убаво спакувано во торба, која е строго заштитена од каква било штета за време на транспортот. Овој солиден, класичен дизајн ви помага да останете во безбеден контакт со вашето домашно милениче кога сте надвор или на отворено. Едноставниот и класичен дизајн и издржливата структура значат дека вие и вашето домашно милениче можете да одите побезбедно. Нашите производи се зашиени од професионални машини и вкрстени зашиени со свилени навои со висока јачина. Фонтот на нашите производи е многу јасен, што може да се види од сите страни. Луѓето не мора да кривогледуваат кога ги читаат нашите ракави на ременот. Луѓето можат да научат за кучињата од јасни фонтови! Покрај тоа, рачката на ова јаже за кучиња прифаќа удобен дизајн, што може да ви помогне да го намалите товарот при одење на кучето и лесно да спречите повреда!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата